98,7% Democratie
Tue, 07 Dec 2004 20:17 +0100
Het democratisch gehalte in Nederland is sinds de moord op Theo van Gogh inmiddels aantoonbaar met ruim een procent gedaald. Werkelijk.
Dat is heel eenvoudig aan te tonen.
Het aantal zetels voor kamerleden in de Tweede Kamer is in totaal 150. Een zetel is vergeven aan Hirshi Ali. Een zetel is vergeven aan Wilders. Samen maken zij 1,3% van de populatie van de Tweede Kamer. Daarmee vertegenwoordigen zijn ook 1,3% van de Nederlandse bevolking, voor zover die stemgerechtigd was op het moment van de jongste Tweede Kamerverkiezingen.
Beiden worden persoonlijk met hun leven bedreigd en kunnen niet participeren in het openbare leven. Beiden kunnen niet meer deelnemen in de Tweede Kamer. 1,3% Van de zetels onbenut. 1,3% Van de kiesgerechtigde bevolking onvertegenwoordigd.
Het gaat nog steeds niet goed met Nederland.
copyright © 2003-2004 Barbara de Zoete